سفارش تبلیغ

پایه عکاسی مونوپاد
پاتوق کتاب فردا

نیلوفرآبی

سلام ، من امروز اومدم دلیل متلک انداختن پسرها به دخترها را البته از نظر خودم اعلام کنم .

متلک انداختن پسرها به دخترهای بی حجاب  خوب معلومه به دلیل بی حجابی شون هست . اما چرا بعضی پسرها یا بهتره بگم اکثر اون ها به دخترخانم های با حجاب نیز متلک می اندازند؟ این سؤالی بود که من از یک وبلاگ نویس که در مورد حجاب می نوشتند و مطلبشون در مورد حجاب و دخترهای بی حجاب بود پرسیدم . چرا که ایشون نوشته بودند دلیل متلک انداختن پسرها به دخترها تنها به دلیل بی حجاب بودنشونه و این جا بود که این سؤال برای من پیش اومد که  چرا پسرها به دخترها ی با حجاب نیز متلک می اندازند؟

ایشون مطلبی در این مورد نوشتند و در اون گفتند که ممکنه به دلیل این باشه که اون خانم چادرشو بد گرفته یا با پوشیدن کفش پاشنه بلند و یا مانتویی به رنگ روشن جلب توجه کرده و در نهایت پسره بهش متلک انداخته!

اما این جا بود که من با ایشون مخالفت کردم و گفتم که به نظر من همه دلایل شما درسته غیر از پوشیدن رنگ روشن . البته اون هم تا حدودی .منظورم از تا حدودی اینه که بعضی رنگ ها مثل آلبالویی و امثال این باعث جلب توجه می شه اما رنگ های روشنی مثل کرمی یا قهوه ای روشن و امثال این ها باعث جلب توجه نمی شه و این خوب نیست که آدم حتی توی جشن و سرور رنگ ها ی تیره ای مثل مشکی و غیره بپوشه .

به نظر من دلیل متلک گفتن پسر ها به دخترهای با حجاب همیشه تقصیر دخترها نیست . گاهی اوقات هم هست که دخترها با بهترین حجاب و کاملا سنگین در خیابان در حال قدم زدن هستند و یک پسر بهشون متلک می اندازه .این جا دیگه نباید تقصیر را انداخت گردن دخترها و در این جا به نظر من دلیل متلک انداختن پسرها به دخترهای با حجاب و با وقار با رفتاری کاملا سنگین اینه که پسر ها  می خواند اگر اون دختر ساده است و خام می شه اون را خام کنندو... اما این پسرها نمی دونند که دخترهای با حجاب اونقدرساده نیستند که با یک متلک انداختن پسر خام بشند و ...

راستی چند وقت پیش با یک دوست در این مورد گفت و گو می کردیم او می گفت به نظر من این دلیل هم می تونه باشه که دخترهای بد حجاب اونقدر زیادشدند که پسرها دیگه توجهی بهشون نمی کنند و رو آوردند به دخترخانم های با حجاب. به هر حال هر کس یک نظری داره . من نظرم را در این مورد گفتم . خوشحال می شم نظر شما را هم در این مورد بدونم.

 


ارسال شده در توسط Nilo0far R